hymn Galeria  


M E N U
Główna/Aktualności
Galeria
U Nas w Reju
Dekalog Rejowiaka
TV Rey

I N F O R M A C J E

Miasto
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Nauczyciele
Wychowawcy
Adresy
Matura

H I S T O R I A

Szkoła
Patron/Dzień Patrona
Dyrektorzy
Nauczyciele
Sala Tradycji
Wspomnienia
Absolwenci: zjazdy/spotkania

Z ŻYCIA SZKOŁY

Samorzad Uczniowski
Akcje Samorzadu
Wolontariat szkolny
Szkolny Klub Europejski
Imprezy/Projekty szkolne
Sport w Naszej Szkole
Osiągnięcia szkoły
Doradztwo zawodowe

UCZNIOWIE - ABSOLWENCI

Twórczość
Twórczość pozaszkolna

B I B L I O T E K A

Info
Szkolne Centrum Informacji
Nowości książkowe/Lista lektur

A U T O R Z Y

Autorzy
Administracja
Nauczyciele Gimnazjum i Liceum O
Nauczyciele Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Jędrzejowie od roku 1945 – 2006 :
(kolejność alfabetyczna)
Zdjęcia nauczycieli sprzed lat

Lista:
1. Adamczyk Krystyna - informatyka, matematyka
2. Adamczyk Stanisław - bibliotekarz
3. Bakuński Maciej - fizyka
4. Banach Tomasz - wychowanie fizyczne
5. Bartosz Elżbieta - bibliotekarka
6. ks. Bielecki Tadeusz - religia
7. Biskup Anna - język angielski
8. Blicharska Aniela - język francuski
9. Blicharski Władysław - wychowanie techniczne
10. Bochnia Anna - język polski
11. Borczyńska Irena - język francuski
12. Borucka Barbara - język angielski
13. Budziosz Maria - kierownik biblioteki
14. ks. Chęcina Wiesław - religia
15. Cicha Anna - historia
16. Ciesek Barbara - język polski
17. Ciosiński Antoni - wychowanie fizyczne, przysposobienie sportowe
18. Cisowski Stanisław - informatyka
19. Czekaj Barbara - język rosyjski, biblioteka
20. Czerwiński Gustaw - czytelnia
21. Dembski Bogusław - matematyka, fizyka
22. Drabiszewska Małgorzata - PO, biblioteka
23. Dubas Henryk - język polski
24. Dylska Barbara - ćwiczenia cielesne, wychowanie fizyczne
25. Faryna Małgorzata - bibliotekarka
26. Ferens Roman - historia
27. Frydel Ewa - geografia
28. Fryderyk Bolesław - język polski
29. Gajda Krzysztof - wychowanie techniczne
30. Garda Zbigniew - fizyka
31. Ginter Dagmara - język angielski
32. Gleń Marian - wychowanie fizyczne
33. Gładkiewicz Maria - język francuski
34. Gołąb Aleksandra - język polski
35. Grabowska Waleria - język francuski
36. Gromniak Piotr - informatyka
37. Grzywacz Mieczysław - bibliotekarz
38. Górska Danuta - język polski
39. Gogulski Edward - historia, geografia, logika
40. Gola Jolanta - język francuski, język łaciński
41. Gomuła Zofia - matematyka
42. Guza Mieczysław - historia, NOS
43. Guzik Irena - język francuski
44. ks. Hołda Miłosz - religia
45. Hrobot Danuta - fizyka
46. Imbor Halina - matematyka
47. Jakubczyk Jolanta - język łaciński, język francuski
48. Januszek Teresa - biologia, chemia
49. Jaros Ewelina - wychowanie fizyczne
50. Jaszcza Marta - historia, WOS
51. Jedliński Jerzy - wychowanie muzyczne
52. Jędracha Maria - język polski
53. Jędracha Leszek - matematyka
54. Jędruch Anna - język rosyjski
55. Jędrychowska Małgorzata - język angielski
56. Juszczyk Wacław - matematyka, fizyka
57. Kabzińska-Pacanowska Janina - historia, WOS
58. Kaczmarek Barbara - pedagog
59. Kaleta Teresa - język rosyjski
60. Kamińska Irena - język polski
61. Kamiński Andrzej - bibliotekarz
62. Karczewska Krystyna - geografia
63. Karczyńska Bożena - bibliotekarka
64. Kiczoł Danuta - język polski
65. Kitliński Mieczysław - matematyka
66. Klinger Stanisława - wychowanie fizyczne, przysposobienie sportowe
67. Kniewski Bogusław - matematyka
68. Kniewska Izabela - chemia
69. Kolasa Maria - fizyka, astronomia
70. Kolasa Lucjan - przysposobienie obronne, wychowanie techniczne
71. Kołkiewicz Anna - biologia
72. Konopek Zenon - język polski
73. Kośmider Anna - nauczyciel - bibliotekarz
74. Kośmider Barbara - matematyka
75. Kot Waldemar - wychowanie fizyczne
76. Kotecki Zdzisław - chemia, fizyka
77. Ks. Kozioł Krzysztof - religia
78. Kozłowska Zuzanna - język rosyjski
79. Kozłowski Bolesław - język rosyjski
80. Kraska Agnieszka - historia, WOS
81. Król Jadwiga - język polski, język łaciński
82. Krzeszowska Zenona - język polski
83. Krzeszowski Tadeusz - język polski, logika
84. Krzysztofik Władysław - przysposobienie wojskowe, historia, NOS
85. Krzysztofik-Radek Edyta - fizyka
86. Kukuczka Elżbieta - fizyka
87. Lech-Kwiecień Małgorzata - fizyka
88. Lechowicz Iwona - język francuski
89. Leśniewska Katarzyna - matematyka
90. Leśkiewicz Małgorzata - język francuski
91. Liburska Maria - wychowanie fizyczne
92. Luboń Maria - język polski
93. Łuszczek Bożena - nauczyciel - bibliotekarz
94. ks. Marzec Janusz - religia
95. Marzec Maria - matematyka
96. Michałkiewicz Teresa - język polski, czytelnia
97. Miklasińska Ewelina - język niemiecki
98. Motyczyńska Małgorzata - język angielski
99. s. Murzyn Małgorzata - religia
100. Musielak Elżbieta - język polski
101. Nawrot Sabina - język łaniński
102. Nicińska Joanna - język polski, fizyka, rysunek
103. Oberska Zofia - matematyka
104. Olszewski Janusz - geografia
105. Ks. Olszewski Sławomir - religia
106. Ks. Opozda Wojciech - religia
107. Orlef Henryk - wychowanie fizyczne
108. Orlef Maria - wychowanie fizyczne
109. Osińska Agnieszka - język angielski
110. Osiński Dariusz - wychowanie fizyczne
111. Osińska Lidia - fizyka, chemia
112. Ostrowska Joanna - język polski
113. Pacanowska Janina - historia, NOS, WOS
114. Pardała Beata - chemia
115. Pawlik Jolanta - wychowanie fizyczne
116. Pełka Teresa - fizyka
117. Piątek Elżbieta - bibliotekarka, język angielski
118. Pieczko Leokadia - historia
119. Ks. Piekarz Jan - religia
120. Piotrowska Olga - język rosyjski
121. Piórkowska Maria - matematyka
122. Polak Stanisław - fizyka, chemia
123. Pomorska Olga - język polski
124. s. Powrozek Małgorzata - religia
125. Przystańska Monika - chemia, wych.fiz.
126. Ptasznik Ewa - język francuski
127. Ptasznik Zbigniew - informatyka
128. Puto Bolesław - chemia
129. Pyzowska Małgorzata - fizyka, przedsiębiorczość
130. Radziejewska Małgorzata - język angielski
131. Rdzeń Barbara - wychowanie plastyczne
132. Rokita Stanisława - bibliotekarka
133. Rokita Stanisława - język polski, język łaciński
134. Rudnicka Jadwiga - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
135. Rudnicki Antoni - biologia, higiena
136. Rudnicki Zbigniew - fizyka
137. Ruszniak Janusz - fizyka, geografia
138. Słuchowa Joanna - przyroda
139. Smorąg Janusz - wychowanie techniczne, wychowanie plastyczne
140. Smorąg Krystyna - bibliotekarka
141. Smołowik Helena - geografia, astronomia
142. Smołowik Jerzy - fizyka
143. Sobolewska Niemira - biologia, chemia, higiena
144. Sokołowska Irena - historia
145. Sokołowski Antoni - język niemiecki
146. Sopel Barbara - język polski
147. Spałek-Domińska Elżbieta - geografia
148. Stachura Ewa - łacina, WOK
149. Stankiewicz Grażyna - bibliotekarka
150. Stawiarska Urszula - język francuski
151. Straszak Kazimiera - historia, język łaciński, biblioteka
152. Strzeblicka Stefania - język francuski
153. Ks. Styczeń Piotr - religia
154. Supernat Helena - geografia, rysunki, wychowanie techniczne
155. Supernat Stanisław - fizyka
156. Szadzińska Anna - język rosyjski
157. Szadziński Stanisław - fizyka
158. Szarek Bożena - biologia, chemia
159. Szastowska Julia - język polski
160. Szczepanik Anna - nauczyciel - bibliotekarz
161. Szczepanik Kazimiera - matematyka, fizyka
162. Szczepanik Robert - bibliotekarz
163. Szlęk Anna - matematyka
164. ks. Ścisłowicz Paweł - religia
165. Śliwa Joanna - język polski
166. Śliz Joanna - język niemiecki
167. Ślizankiewicz Anna - język niemiecki
168. Świderska Helena - język polski
169. Świerczyńska Teodozja - historia, NOS, WOS
170. Trela Urszula - bibliotekarka
171. Trelińska Małgorzata - biologia
172. Wielińska Anna - język polski
173. Wienckowski Edward - historia
174. Wiśniewska Wanda - historia, NOS
175. Witek Alicja - język rosyjski
176. Wojciechowska Alina - historia
177. Wolański Antoni - rysunek
178. Wójcik Rozalia - fizyka
179. Wróblewski Szymon - matematyka
180. Zalewska Teresa - matematyka
181. ks. Zapała Robert - religia
182. Zawisłowicz Janina - matematyka
183. Zielińska Sabina - wychowanie muzyczne
184. ks. Zielonka Marek - religia
185. Zięba Maria - przyroda
186. Zięba Antoni - język polski, język francuski
187. Zmarzły Krystyna - bibliotekarka
188. Zwierzchowski Wojciech - historia, WOS
189. Zych Jarosław - wychowanie fizyczne
190. Zygan Elżbieta - nauczyciel - bibliotekarz
191. Zygan Marek - wychowanie fizyczne
192. Żabicka Anna - matematyka
193. Żychlińska Maria - wychowanie techniczne
194. Żuk Eugenia - język polski
195. Żuk Ludwik - język polski


Przepraszamy, jeśli na liście brak nazwiska nauczyciela. Czekamy na ewentualne zgłoszenia.  
OLIMPIJCZYCY
Nasi Olimpijczycy
STYPENDYŚCI
KONKURSY - Laureaci i Finalisci
SUKCESY
Nasze Sukcesy
Klasy Patronackie
Losy Absolwentow
DLA GIMNAZJALISTÓW
Kierunki kształcenia
Rekrutacja

DLA RODZICÓW

Druki usprawiedliwienia/zwolnienia
Ubezpieczenie
Wywiadówki/Rady Pedagogiczne
Kalendarz Szkolny/Ksiażki z biblioteki
Rada Rodziców

DLA UCZNIÓW

Podręczniki/oświadczenia
Przydział sal
System oceniania
Oświadczenia

K O N T A K T

Adres:
I Liceum Ogólnokształcące
ul. 11 Listopada 37
28-300 Jędrzejów

Telefon:
41 386 23 87

email:
 
loreyjedrzejow@wp.pl


L I N K I
Przeglądarka
OKE
DK Jędrzejów
UM Jędrzejów
Encyklopedia
Portal Wiem
TVP Kielce
Policja!!!
Rozkład jazdy pociagów także dla Jędrzejowa
Starostwo powiatowe
BIP
„Ciuchcia”
Muzeum im. Przypkowskich