Gwiazdy, gwiazdy, planety....
Uczniowie klasy 1 a mieli możliwość uczestniczenia w ciekawym pokazie i prelekcji " Gwiazdy i planety" , które odbyły się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach. Była to pierwsza część nowego cyklu prelekcji "Zrozumieć wszechświat".
dodano 08 Dec 2015 przez admin

Oni dobrze znają Reja
Bartosz Jarosiński i Bartosz Laskowski zajęli I miejsce w Konkursie Wiedzy o Mikołaju Reju, który był częścią obchodów Dnia Patrona. II miejsce zajęli: Milena Białek i Klaudia Kośka; III miejsce: Weronika Mularczyk i Justyna Jaskólska. Wszyscy to uczniowie klasy 1 a. Gratulacje !
dodano 08 Dec 2015 przez admin

Dzień Patrona
Radośnie,kolorowo, mikołajkowo ! czyli Dzień Patrona w "Reju". Cała społeczność szkolna oczekuje tego dnia: godz. 8.00 lekcje poświęcone piewcowi literatury polskiej,godz. 9.00 uroczysty przemarsz spod szkoły do Kościoła Św. Trójcy; na czele orkiestra młodzieżowa z Centrum Kultury. 10.45 - uroczystość w szkole: program artystyczny, czytanie fraszek Mikołaja Reja, wręczenie nagród w konkursach związanych z sylwetką patrona szkoły. Bawimy się!
dodano 03 Dec 2015 przez admin

Wolontariusze Rejowiacy - Mikołaje !
Nasi "W Krainie Uśmiechu"! "Iskierki Reja" ze Szkolnego Wolontariatu zamieniają się w Mikołaje i Śnieżynki - pomagają w przeprowadzeniu XIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dla Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi.

"Żyj bez ryzyka"
Weronika Mularczyk z kl. 1a zajęła II miejsce, Aleksandra Dziadek z kl. 1 a otrzymała wyróżnienie w konkursie na prezentację multimedialną "ARS czyli jak dbać o miłość". Nagrody wręczono w Centrum Kultury w Jędrzejowie podczas koncertu "Żyj bez ryzyka", zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną i Komendę Powiatową Policji w Jędrzejowie. Gratulujemy!
dodano 03 Dec 2015 przez admin

Mamy Damę, mamy Dżentelmana !
Po pasjonującej rozgrywce pomiędzy Damami i Dżentelmenami - przedstawicielami wszystkich klas, wybrano ! Damą Szkoły 2015 roku została Aleksandra Nawrot z klasy I c; Dżentelmenem Szkoły został Wojciech Głowacki z klasy I a ! Wielkie gratulacje!
dodano 01 Dec 2015 przez admin

Integracja na całego...!
Wolontariusze "Iskierki Reja" uczestniczą w zabawie integracyjnej wspólnie z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie. W zaprzyjaźnionej ze szkołą placówce, wolontariusze od lat przygotowują spotkanie i prowadzą całość imprezy.
dodano 27 Nov 2015 przez admin

Komu, komu...."Echo Rejowiaka?
Ukazał się kolejny numer gazetki szkolnej "Echo Rejowiaka" - nakład rozszedł się błyskawicznie. Redakcja zawiadamia, iż następny numer - w grudniu. Czekamy!
dodano 27 Nov 2015 przez admin