Próbnych matur....czas
Dzięki wysiłkom dyrekcji, grona pedagogicznego tegoroczni maturzyści mają możliwość sprawdzenia swych sił podczas próbnych matur; to również doskonała okazja na wypróbowanie wszystkich maturalnych procedur. I tak: we wtorek uczniowie klas trzecich zmierzą się z językiem polskim, środa - matematyka, czwartek - języki obce, piątek - przedmioty rozszerzone. Wszystkie egzaminy rozpoczynają się o godz. 9.00. Połamania piór !:)
dodano 23 Nov 2015 przez admin

Będzie Dama, będzie Dżentelman
Odbędzie się kolejna edycja Konkursu na Damę I Dżentelmana Szkoły. Konkurs ten związany jest z obchodzonym od ponad dziesieciu lat wielkim radosnym świętem szkoły czyli Dniem Patrona. Do Konkursu na Damę i Dżentelmana wytypowani zostali przedstawiciele wszystkich klas. Życzymy świetnej zabawy!
dodano 18 Nov 2015 przez admin

Nietypowe spotkanie...pod koszem
Bardzo interesujący mecz odbyło się w naszej szkole: pod koszem spotkała się drużyna dziewcząt kontra zespół nauczycieli. Życzymy zwycięstw, widzom świetnej zabawy, kibicujemy....wedle życzenia.
Wygrała drużyna nauczycieli.
dodano 16 Nov 2015 przez admin

Dramat ....bez tajemnic
Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w kulturalnym wydarzeniu - to spektakl teatralny kieleckiego teatru według dramatu Juliusza Słowackiego "Kordian". Życzymy wspaniałego odbioru i intelektualnych przeżyć.
dodano 12 Nov 2015 przez admin

11 listopada - pamiętamy!
Zapłonęły znicze u stóp pomników, usytuowanych przed budynkiem naszej szkoły. Pamiętamy o tych wszystkich, którzy oddali życie za wolność Polski. Dnia 11 listopada świętujemy odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów.
dodano 10 Nov 2015 przez admin

Kim zostanę? To trudny wybór....
Zawody przyszłości: pomoc w wyborze drogi zawodowej - w szkole odbyło się spotkanie z pracownikiem Urzędu Pracy w Jędrzejowie. Uczestniczyli w nim uczniowie niektórych klas pierwszych - z pewnością ułatwi im to trudny czasem wybór zawodu.
dodano 06 Nov 2015 przez admin

"Echo Rejowiaka" - w akcji!
Ukazał się pierwszy numer gazetki szkolnej "Echo Rejowiaka", w nim wiele ciekawych artykułów, jak wywiad z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego...Redaktor naczelna, Aleksandra Wiekiera zapowiada następny numer jeszcze w listopadzie. Życzymy powodzenia nowemu zespołowi redakcyjnemu z kl. 2 b!
dodano 05 Nov 2015 przez admin

Malowanie-moja pasja
Malowanie-moja pasja, moje hobby - prace malarskie Oliwii Kowal z kl. 2b możecie zobaczyć w czytelni; prace wykonane są techniką pastele, ołówek i akwarele.
Prace wystawiono w ramach przedsięwzięcia "Biblioteka szkolna promuje twórczość uczniów i absolwentów Reja".
dodano 04 Nov 2015 przez admin