Wycieczka do Zakładu Karnego
Klasa II e odbyła ciekawą wycieczkę przedmiotową - do Zakładu Karnego w Pińczowie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na terenie zakładu; zwiedzali jego budynek, m.in. celę, w której przebywają więźniowie. Wycieczka została zorganizowana w ramach przedmiotu Edukacja prawna.
dodano 10 Apr 2017 przez admin

Rekolekcje
Od poniedziałku do środy włącznie trwają rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. Młodzież wychodzi ze szkoły 0 godz. 11.20; rekolekcje odbywają się w Kościele Św. Trójcy w Jędrzejowie.
dodano 02 Apr 2017 przez admin

UJ - ciekawa wycieczka
Uczniowie z klas I d i II d odbyli ciekawą wycieczkę do Krakowa - była ku temu znakomita okazja: Dni Otwarte UJ. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z edukacji prawnej na Wydziale Prawa i Administracji UJ.
dodano 28 Mar 2017 przez admin

Malowanie grafiką
W czytelni znajduje się wystawa obrazów-portretów autorstwa Wiktorii Kawiorskiej, uczennicy klasy I d. To obrazy wykonane grafiką wektorową - efekty? zapraszamy do czytelni. to kolejna wystawa przedsięwzięcia "biblioteka szkolna promuje uczniów i absolwentów Reja".
dodano 28 Mar 2017 przez admin

Turniej w piłkę siatkową
W naszej szkole z okazji 8 Marca odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
dodano 21 Mar 2017 przez admin

Olimpiada Wiedzy o Mediach 2017
Natalia Jędrzejowska z klasy IA i Zuzanna Stańczyk z klasy I B zostały finalistkami tegorocznej III edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach, która odbywała się na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 17 - 18 marca 2017 r.Nasze liceum po raz drugi zajęło I miejsce w kategorii szkół, z których zakwalifikowano najwięcej prac do II etapu Olimpiady. Tym razem otrzymaliśmy nagrodę - urządzenie wielofunkcyjne firmy Epson. Uczestnicy Olimpiady Wiedzy o Mediach mieli okazję spotkać się z dziennikarzami: Filipem Chajzerem i Filipem Springerem oraz zwiedzić Telewizję Polską.
dodano 18 Mar 2017 przez admin

Kurator w szkole....
Klasy pierwsze uczestniczyły w spotkaniach z kuratorem sądowym. Młodzież naszego Liceum uzyskała informacje na temat zawodu kuratora; część spotkania realizowana była w ramach tematu "Nieletni wobec prawa".
dodano 16 Mar 2017 przez admin

Spotkanie z dziennikarzem
Z okazji roku czytelnictwa i Tygodnia Kultury Języka Polskiego Biblioteka Szkolna i opiekunowie Gazetki Szkolnej: wyjście z grupą medialną i redakcją gazetki na spotkanie z dziennikarką, Katarzyną Surmiak - Domańską.
dodano 15 Mar 2017 przez admin

Druki usprawiedliwienia/zwolnienia