Konkurs Języka Łacińskiego
W dniu 10 marca 2017 r. odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego organizowany przez Polskie Towarzystwo Filologiczne i Katedrę Filologii Klasycznej Uniwersytetu Łódzkiego. W etapie szkolnym uczestniczyła cała klasa II B realizująca przedmiot język łaciński w medycynie. Etap II odbędzie się w kwietniu w Kielcach.
Trzymamy kciuki!
dodano 11 Mar 2017 przez admin

Konkurs o Solidarności
Odbył się etap szkolny XV Konkursu Wiedzy o NSZZ "Solidarność". Uczestniczyło w nim 25 uczniów z klasy II e. Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 kwietnia w Kielcach zostaną zakwalifikowane trzy osoby -te, które uzyskają największą ilość punktów. Życzymy powodzenia
dodano 10 Mar 2017 przez admin

Próbna matura
Nasza szkoła przystąpiła do próbnej matury z "Echem Dnia". Dnia 8 marca maturzyści rozwiązują arkusze egzaminacyjne z języka polskiego; 9 marca z matematyki; 10 marca z jęz. angielskiego na poziomie rozszerzonym. to świetny sprawdzian swych umiejętności przed majowymi państwowymi egzaminami.Trzymamy kciuki.
dodano 09 Mar 2017 przez admin

Wyróżnienie na konkursie
Adrianna Marzec, uczennica klasy I d (profil humanistyczny) otrzymała wyróżnienie na Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim im. Łukasza Uniejewskiego we Włoszczowie; była to V edycja konkursu. Teksty Adrianny oraz innych nagrodzonych znalazły się w wydanym tomiku poezji. Wielkie gratulacje!
dodano 08 Mar 2017 przez admin

Spotkanie z rodzicami
Dyrekcja szkoły, wychowawcy zapraszają rodziców/opiekunów na comiesięczne poniedziałkowe spotkanie. Odbędzie się ono 6 marca o godz. 16.00.
dodano 06 Mar 2017 przez admin

Spotkanie z adwokatem
W naszej szkole odbyło się spotkanie z p. adwokat, Anną Zaczkowską; absolwentka liceum Matura 2000. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom z zakresu edukacji prawnej.
dodano 06 Mar 2017 przez admin

Rejowiacy -statuetki od Miasta Jędrzejów
Absolwent Liceum i uczennica klasy III b otrzymali zaszczytny tytuł 'Jędrzejowianin roku 2016". Prof. Stanisław Gomułka w kategorii społecznej i Oliwia Kowal w kategorii młody talent otrzymali statuetki podczas Uroczystej Gali z okazji Święta Miasta. Tytuł ten wyróżnia szczególne dokonania i zasługi dla naszego miasta .Wielkie gratulacje.
dodano 28 Feb 2017 przez admin

Żegnamy Piotra Gromniaka
Społeczność szkolna naszego Liceum z wielkim bólem i żalem zawiadamia o odejściu śp. Piotra Gromniaka, nauczyciela informatyki. wspaniałego pedagoga, wychowawcę młodzieży, świetnego kolegę. Dla tych, którzy zechcą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu - Msza żałobna odbędzie się dnia 27 lutego o godz. 14.00 w Klasztorze Cystersów w Jędrzejowie.
dodano 24 Feb 2017 przez admin