OKRĘGOWY ETAP OLIMPIADY HISTORYCZNEJ
Dziś w Kielcach Rejowiacy biorą udział w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej.
O laury walczy "Siedmiu Wspaniałych", a mianowicie: Maria Ibek (Id), Alan Piórkowski(Id), Jakub Wojnowski (IId), Patryk Glita (IIe), Anna Jakubowska(IIe), Karolina Jaworska(IIe) oraz Kinga Ciosk (IIIe).
TRZYMAMY KCIUKI!
dodano 14 Jan 2017 przez admin

Brawo Policja!
W szkole odbył się II etap Olimpiady Policyjnej; zakwalifikowali się do niej uczniowie z klasy III d i III e: Aleksandra Skrzypiec, Marlena Stawiarz, Mateusz Kopciński, Karol Wysocki, Aleksandra Rutowicz, Tomasz Kopeć. Gratulacje! Czekamy na wyniki!
dodano 12 Jan 2017 przez admin

Bal maturalny
Zwyczajowo, pierwsze dni stycznia dla naszych maturzystów.to szykowanie się do wielkiego Balu Studniówkowego. Rejowiacy bowiem mają "studniówkę" jako jedni z pierwszych w powiecie; jest to też zarazem jeden z większych bali. W tym roku uczniowie klas trzecich, wzorem dwóch ubiegłych lat, wybrali na swój pierwszy bal salę bankietową "Camelia" w miejscowości Moskorzew. Życzymy im niezapomnianych wrażeń podczas tańca poloneza i wspaniałej zabawy!
dodano 05 Jan 2017 przez admin

Pierwszy poniedziałek...
Witamy "Rejowiaków" w Nowym Roku! Oby był szczęśliwy, pełen dobrych chwil. A rodziców/opiekunów zapraszamy na comiesięczny poniedziałkowy dyżur. Dnia 2 stycznia 2017 roku, początek godz. 16.00.
dodano 01 Jan 2017 przez admin

Wesołych Świąt!
Spokojnych, zdrowych, pogodnych Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiego dobra w nadchodzącym Roku 2017 życzy Dyrekcja Szkoły!
dodano 22 Dec 2016 przez admin

Olimpiada Wiedzy o Mediach
16 grudnia 2016 r. w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się drugi etap ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Naszą szkołę reprezentowało aż 23 uczniów. Do etapu centralnego,
który odbędzie się w Warszawie 17 – 18 marca 2017 r. zakwalifikowały się 2 osoby: Natalia Jędrzejowska – kl. I A i Zuzanna Stańczyk - kl. I B. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
dodano 16 Dec 2016 przez admin

" Kawiarnia Literacka" na świątecznie i nie tylko
Grupa teatralna "Kawiarnia Literacka" wystawiła świąteczny program artystyczny dla nauczycieli- seniorów w Klubie Nauczyciela. To piękny gest i ukłon w stronę nauczycieli; w ramach kontynuacji międzypokoleniowej więzi.
Wystąpiła również z programem artystycznym w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie podczas uroczystego wręczenia wybitnym uczniom stypendia przyznane przez prezesa Rady Ministrów. A "Rejowiacy" mieli możliwość obejrzenia ten program w Dniu Patrona.
dodano 16 Dec 2016 przez admin

Pamiętna data: 13 grudnia 1981 r.
Przedstawiciele młodzieży zapalili znicze przed pomnikami, usytuowanymi przed budynkiem naszej szkoły. Chcemy upamiętnić dzień 13 grudnia 1981 r - wprowadzenie stanu wojennego na terenie Polski; w tym roku przypada 35 rocznica tego dnia.
dodano 13 Dec 2016 przez admin