Wywiadówka
Wywiadówka dla klas trzecich odbędzie się dnia 15 grudnia o godz. 16.00. Zapraszamy rodziców/opiekunów uczniów klas trzecich.
dodano 13 Dec 2016 przez admin

Dzień Kultury Bezpieczeństwa
Dzień Kultury Bezpieczeństwa: odbywa się w naszej szkole spotkanie ze specjalistami z obszaru bezpieczeństwa: warsztaty z rehabilitantem, prelekcja funkcjonariusza policji, straży pożarnej, przedstawiciela Zespołu Interdyscyplinarnego d/s przemocy w rodzinie. Odbył się też jest konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy".
dodano 12 Dec 2016 przez admin

" Iskierki Reja" w akcji
Wolontariusze "Iskierki Reja" biorą udział w kolejnych akcjach: " W krainie uśmiechu"- przegląd twórczości artystycznej dla dzieci i młodzieży z innymi potrzebami edukacyjnymi; jak również, dnia 11-go grudnia, w Koncercie Mikołajkowym w Centrum Kultury. Pomagamy!
dodano 08 Dec 2016 przez admin

Konferencja, konkurs i sukces Agnieszki
Agnieszka Fiuk, uczennica klasy III B zwyciężyła w konkursie na plakat pt. " Przeciwko krzywdzeniu dzieci i młodzieży". Nagrody wręczano podczas konferencji " Powiat Jędrzejowski przeciwko Handlowi Ludźmi",
zorganizowanej przez Starostę Powiatu Jędrzejowskiego. Konferencja odbyła się w Centrum Kultury w Jędrzejowie dnia 29 listopada. Gratulujemy wygranej!

"Żyj bez ryzyka" i ....
Odbyły się warsztaty na temat AIDS i HIV, w których wzięła udział wzięła udział kl. I C. Uczennice naszego liceum Ania Jakubowska kl. IIe, Natalia Jędrzejowska kl I A i Wirginia Nowacka II B wystąpiły w Koncercie "Żyj bez ryzyka".

Spotkanie z rodzicami
Dnia 5 grudnia odbędzie się spotkanie z rodzicami/opiekunami. Zapraszamy na spotkanie z dyrekcją szkoły, nauczycielami, wychowawcami poszczególnych klas. Początek spotkania - godz. 16.00.

DZIEŃ PATRONA
Dnia 2 grudnia obchodzimy Dzień patrona szkoły. Program obchodów: 8.30 - spotkanie w klasach; 9.15 - przemarsz ulicami miasta; 9.30 - Msza Św. w intencji szkoły; powrót do szkoły na program artystyczny.
dodano 01 Dec 2016 przez admin

Konkursy na Dzień Patrona
Z okazji Dnia Patrona odbyły się pierwsze konkursy, organizowane corocznie dla chętnych uczniów i zespołów klasowych. Damą Szkoły została Klaudia Kałwa z kl. 1 c, zaś Dżentelmenem Szkoły Mateusz Kozieł z kl. 2 a. Rozstrzygnięto też Konkurs Wiedzy o Mikołaju Reju, w którym wzięło udział aż 18 dwuosobowych zespołów. I miejsce: Agnieszka Marzec i Sylwia Rak z kl. 2 a, II miejsce: Marta Śliwińska i Patryk Glita z kl. 2 e, III miejsce: Justyna Jaskólska i Dominika Haczyk z kl. 2 a. Wielkie gratulacje!
dodano 30 Nov 2016 przez admin